Акумуляційні ємності

Дуже часто зараз буває так, що людина, десь дізнається про акумуляційну ємность і вирішує встановити її у себе вдома (на об’екті). Він купує її за чималі гроші і думає, що вона буде давати йому тепло мало не добу або цілу ніч. Встановивши її у себе, з’ясовується, що тепло вона може давати тільки протягом години, або навіть менше того. Він звичайно засмучений. Із за чого це відбулося?

 

Це сталося із за того, що акумулююча ємність неправильно була розрахована і підібрана. В даному випадку її об’єм був значно меншим за потрібний , щоб ви отримали той ефект на який ви розраховували.

Бувають інші випадки, коли об’єм акумуляційної ємності настільки великий, що котел не в змозі її прогріти. І що тепер робити? Все вже змонтовано, гроші заплачені і повертати їх ніхто не збирається!

P.S. Для того щоб це з вами не сталося, звертайтеся до нас. Ми допоможемо вам підібрати акумуляційну ємність конкретно для Вашого випадку. Ви також можете придбати у нас акумуляційну ємність найкращих виробників, за найнижчими цінами та замовити її монтаж

 

P.S. Якщо вам потрібно допомогти розрахувати, скільки ваша акумуляційні ємність часу буде давати тепло, коли дрова в котлі догорять, звертайтеся до наших спеціалістів за телефоном 0677422257 або 0986218645