Газові котли Ferroli (Італія)

На сьогоднішній день продукція компанії Ferroli є одним з лідерів українського ринку опалювального обладнання побутового призначення. Котли Ferroliвідрізняються високою надійністю, безпекою (без цього впринципі немислима експлуатація обладнання в Європі), економічністю (високий ККД, цифрова автоматика), широкими можливостями налаштування і управління, а також сучасним дизайном, продуманістю форм та компактністю. При цьому будь-якийкотел Ферролі коштує як мінімум не дорожче, а нерідко і дешевше аналогічнихгазових котлів інших європейських виробників.

Газові котли Ferroli призначені для індивідуального опалення приміщень.Двоконтурні газові котли Ferroli забезпечують, поряд з опаленням, приготування гарячої води для побутових потреб. Область застосування даного обладнання досить широка – опалення котеджів, заміських будинків, нежитлових приміщень, а також індивідуальне опалення квартир. Завдяки розмірам,газовому котлу Ферролі неважко підібрати місце в будь-якому приміщенні.

Для різних областей застосування виробляються газові котли Ferroli двох модифікацій: з природною тягою (димохідні) і з примусовим видаленням продуктів згорання (турбовані, парапетні).

Вся продукція Ferroli, що поставляється в Україну, адаптована до місцевих умов і має всі необхідні сертифікати, крім того, компанія Ferroli (Ферролі), маючи широку мережу сервісних центрів, здійснює якісне гарантійне сервісне обслуговування обладнання.

Ferroli S.p.A. надає три роки гарантійного терміну на весь асортимент побутових газових котлів, придбаних в Україні, з 1 січня 2008 року.

Термін гарантійних зобов’язань дійсний за умови дотримання користувачем правил установки, експлуатації і періодичного обслуговування опалювального устаткування, встановлених в супровідній документації.

Компанія Ferroli виробляє високоякісне обладнання вже більше 50 років, її продукцію гідно оцінили тисячі сімей та організацій в Україні, а також мільйони користувачів в різних куточках світу